Telefon (+48) 534-931-837
Email biuro@viewnieruchomosci.pl

skontaktuj się z agentem:

Marek Mróz

phone (+48) 534-931-837

MIESZKANIE
Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz-dwa pokoje-59,80 m2

Powierzchnia: 59,80

Typ nieruchomości: MIESZKANIE

Cena za 1m2: 6593 zł

Liczba pokoi: 2

Piętro: 2

Liczba pięter: 2

Stan:

Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz numer oferty: 2157

opis

Agencja Nieruchomości VIEW ma przyjemność przedstawić  Państwu dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni  59,80m2

LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w cichej i spokojnej dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz przy ul. Jana Kochanowskiego, w zadbanej 2 piętrowej  kamienicy, wybudowanej w 1938 roku. Wejście do budynku zostało zabezpieczone domofonem i nowymi drzwiami wejściowymi.

Na początku 2018 roku zaplanowany jest remont klatki schodowej a także ocieplenie i remont elewacji. Dach w bardzo dobrym stanie. Wspólnota planuje również ogrodzić całość posesji, wykonać parkingi z kostki betonowej   i wydzielić prywatne miejsca parkingowe dla mieszkańców.

NIERUCHOMOŚĆ:  Mieszkanie o powierzchni  59,80 m2 składa się z:

-dwóch dużych pokoi

- kuchni z otwartą jadalnią

 -przedpokoju

-łazienki ( po generalnym remoncie, nowy piec 2-funkcyjny, nowoczesna kabina prysznicowa)

-zabudowanej loggii (dzięki której kuchnia stała się bardzo jasna)

Nowe wymienione okna . Do mieszkania przynależy piwnica (ok. 10 m2). Nieruchomość nadaje się do częściowego remontu (w jednym z pokoi należy wyszpachlować ściany). W jednym z pokoi na podłodze znajduje się  oryginalna deska sosnowa, a w drugim pokoju panele podłogowe. Do mieszkania przynależy część ogródka. Ogrzewanie gazowe w mieszkaniu sprawia, iż jest szybko bardzo ciepło a przede wszystkim bardzo niskiego koszty eksploatacji.

Całość usytuowana jest przy cichej, jednokierunkowej ulicy z dużą ilością zieleni. Doskonale rozwinięta infrastruktura sprawia że okolica jest idealnie skomunikowana z Gdańskiem Głównym, uczelniami wyższymi np. Politechnika Gdańska. W niedalekiej odległości znajduje się przystanek autobusowy oraz tramwajowy a dojście do SKM zajmuje około 10 min spacerem. W okolicy doskonałe zaplecze usługowo- handlowe.

Opłaty: Czynsz 124 zł/m-c, 120 zł/m-c fundusz remontowy + media (prąd i gaz)