Straszyn-dwa pokoje-43,0m2+miejsce parkingowe

LOKALIZACJA:

numer oferty: 2159

POWIERZCHNIA: 43

TYP NIERUCHOMOŚCI: MIESZKANIE

ADRES: Starogardzka 111

POWIERZCHNIA: 43

CENA ZA 1m2:

LICZBA POKOI: 2

PIĘTRO: 1

LICZBA PIĘTER: 3

STAN:

CENA: 209000 zŁ

*** OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W AGENCJI NIERUCHOMOŚCI VIEW ***

*** Mieszkanie Straszyn ul.Starogardzka 111 (powiat gdański, gmina Pruszcz Gdański) - dwa pokoje - 43,0m2 ***

Agencja Nieruchomości VIEW ma przyjemność przedstawić  Państwu wspaniałe dwu pokojowe, jednostronne  mieszkanie o powierzchni 43,0 m2. .

W jego skład wchodzą:
- salon z aneksem kuchennym - z wyjściem na duży balkon 
- pokój
- łazienka z WC
- przedpokój 

Na podłogach poszczególnych pomieszczeń panele i terakota.

Wysokość pomieszczeń: 2,56 m.

Mieszkanie posiada ogrzewanie miejskie. Ciepła woda z wodociągu miejskiego.

Okna są plastikowe, a ich wystawa zachodnia i południowa.

Do mieszkania przynależą również: zewnętrzne miejsce postojowe oraz pomieszczenie gospodarcze na strychu . Oba udogodnienia w cenie mieszkania!

Czynsz: w sezonie letnim jest to kwota ok. 200 złotych, natomiast w sezonie zimowym ok. 300 złotych (w tym m. in.: zaliczki na wodę, ogrzewanie, fundusz remontowy).

Termin wydania: od zaraz.

BUDYNEK: mieszkanie mieści się na 1. piętrze 3-piętrowego bloku wykonanego przy użyciu silikatu w 2014 roku. Dach pokryto blachą. Stan całej nieruchomości należy uznać za bardzo dobry. Klatka schodowa czysta, szeroka, zadbana. Wejście do niej zabezpieczono domofonem. W pobliżu nieruchomości znajdziemy ogólnodostępne miejsca postojowe.

OKOLICA: mieszkanie znajduje się w Straszynie, tuż pod Gdańskiem. Towarzysząca zabudowa to inne, niskie bloki wielorodzinne, jak również domy wielolokalowe. W pobliżu zaplecze handlowo-usługowe (np. Netto, Biedronka, Lidl), dwie stacje paliw, mniejsze sklepy spożywcze i specjalistyczne, punkty usługowe o różnym przeznaczeniu, poczta, szkoła, bank. W odległości ok. 7 km od nieruchomości zlokalizowane jest Centrum Kowale (Tesco, Pepco, restauracja Kowall, pralnia, salon prasowy, sklep papierniczy, apteka, sklep zoologiczny, siłownia, kręgielnia itp.).

KOMUNIKACJA: nieruchomość znajduje się w miejscu, z którego w łatwy sposób przemieścimy się w różne części Gdańska, czy Pruszcza Gdańskiego dzięki kursującym tu autobusom.